Video

Djali anulon takimin me të, por fotografitë që i dërgon ajo e luajnë mendsh

Reagimi i një vajze të re pasi një djalë e anuloi takimin me të, është duke thyer rrjetin së fundmi dhe ka arritur në mijëra shpërndarje e komentime. Pasi djali i shkruan vajzës se nuk mund të shkojë në takimin me të, ndodh “e papritura”. Ajo i dërgon një seri fotografish, të vetes së saj, duke i treguar se për …


“Jam me fat që jam gjallë”

Një nënë e re ka shpërndarë online fotot e tmerrshme, ku duken plagët që ajo pretendon se ia ka shkaktuar i dashuri në Uells. 22-vjeçarja Jenna Louise Thomas, 22, publikoi në Facebookun e saj sytë e nxirë, gërvishtjet në fytyrë dhe pjesë të tjera të trupit. Ajo pretendon se është me fat që është gjallë pas dhunës së paprecedentë të …


Digjni çmendurisht 10 kg duke e pirë këtë përzierje që në mëngjes

Pini këtë pije që djeg yndyrën herët në mëngjes, me një stomak bosh, menjëherë pasi ju të zgjoheni. Ju do të vëreni rezultatet shumë shpejt dhe ju do të habiteni! Do t’ju duhen përbërësit e mëposhtëm: 1 gotë me ujë 2-3 lugë lëng aloe vera 1 lugë gjelle lëng limoni 1 lugë pluhur xhenxhefil 1 lugë çaji me mjaltë organik …


Majmuni mahnitet pas gjoksit të turistes, shikoni çfarë i bën (Video)

Një majmun është ‘kapur’ në kamerë duke u ‘eksituar’ pas gjoksit të një gruaje të re, përderisa ajo po dëshironte të bënte një foto me të. Kafsha shihet duke e vendosur dorën e tij në gjoksin e gruas dhe më pas duke tërhequr bluzën e saj, në një rrugë në Kinë. Gruaja e ‘zënë ngushtë’ buzëqeshë përderisa majmuni tenton t’ia …


Sa tentime duhet të bëhen për të ngelur shtatzënë?

Çiftet që përpiqen të kenë një fëmijë kanë kryer marrëdhënie seksuale mesatarisht 78 herë përpara se të ngelet zonja shtatzënë, thotë një studim i ri. Në mënyrë tipike, ajo merr një total prej 185 ditësh nga vendosja që të krijojë një test pozitiv të shtatzënisë – ekuivalent i gjashtë muajve dhe tri ditëve. Gjithashtu u zbulua se çiftet kanë seks …


Alarmohen VIP-at shqiptarë, mjeku i nxjerr zbuluar në publik (Video)

Një nga personazhet e ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do të jetë dhe kirurgu i famshëm i Vip-ave shqiptarë. Bëhet fjalë për mjekun e kirurgjisë plastike Skerdi Faria. Thuhet se ai ëshët mjeku që ka modifikuar femrat e Showbizit. Ka shtuar dhe ka hequr gjokse, ka fryrë buzë dhe të pasmet si dhe ka modifikuar hundë. Kjo dalje …Loja të cilën çdo çift duhet ta luajë, sipas (s)ekspertes së njohur

Ekspertja e mardhënieve dhe lidhjeve, Dr. Pam Spurr rregullisht jep këshilla të ndryshme për çifte, por kësaj radhe ka vendosur të bie diçka krejtësisht të re: lojën (s)eksuale e cila jua përmirëson jetën (s)eksuale. Ajo tregon se ankesa më e madhe që e dëgjon nga çiftet është se nuk ‘argëtohen’ më. Nuk ka më flirt dhe aspak pasion. Sipas saj, …


Xhepat e xhinseve mund tu shpëtojnë jetën nëse bini në ujë, ja si (VIDEO)

Çdo vit, 372 mijë njerëz mbyten në ujë. Shumica prej tyre ngaqë kanë frikë nga uji apo nuk dinë të notojnë. Prandaj, xhepat e xhinseve janë një formë shpëtimi. Po t’i ktheni xhepat në anën e kundërt pa u futur akoma në ujë, ato do të marrin formën e balonave, për shkak të fryerjes së ajrit dhe ju do të …


Ajla:Unë jam luftuese kanceri , më ndihmoni të fitoj! (Video)

Ajla nuk i ka mbushur ende 4 vjeç, por është një luftëtare e vërtetë. Në muajin janar të këtij viti vogëlushja u diagnostikua me tumor në tru, një formë e rrallë kanceri, ndaj të cilit mjekët shqiptarë u dorëzuan. Por jo prindërit e Ajlës, të cilët u drejtuan në onkologët e vendit fqinj për trajtimin e vajzës. Ajla nuk zhgënjen. …