Video

Lamtumirë implante dentare, rritini dhëmbët tuaj vetëm për 9 javë!

Implantet dentare mund të zëvendësohen me këtë teknikë të re. Jo e bën më të lehtë dhe shumë të dobishëm për të gjithë ata që kërkojnë një zgjidhje të përkryer për të plotësuar boshllëkun, kur heqin një dhëmb. Dentistët dhe laborantët dentarë bërë disa kërkime dhe zbulime të pabesueshme në teknologjinë e implanteve dentare që tejkalon implantet klasike dhe protezat […]


Klaudian sërish e ngacmojnë për ‘vëllain’, por ajo nuk duron më dhe tregon arsyen e ndarjes

Historia e ndarjes së balerinës Klaudia Pepës dhe Albi Nakos vijon të tërheqë vëmendje mediatike, por jo vetëm. Çdo foto që balerina e mirënjohur poston në rrjetet sociale, ngjall menjëherë reagimin e komentuesve që duket se “nuk ia falin” dot faktin që ajo e quajti ish-bashkëshortin, vëlla. Kështu ka ndodhur edhe në foton e fundit që ajo ka postuar në […]Të lindurit e këtyre 4 shenjave të horoskopit nuk mund të martohen kurrë

Ka shumë njerëz që u përkasin disa shenjave të horoskopit që janë të përkushtuar ndaj marrëdhënieve apo lidhjeve dashurore. Disa prej tyre rezistojnë më gjatë, ndërsa disa të tjerë nuk mund të qëndrojnë të lidhur as një muaj. Disa shenja (si Demi dhe Peshqit) e pëlqejnë idenë e të qenit në një marrëdhënie afatgjatë, por kanë probleme me marrjen e […]


E komentojnë për operacionet plastike, Luana publikon foton dhe i tregon të gjitha

Luana Vjollca këto ditë ndodhet me pushime në Jamaica së bashku me Marinën dhe Getoarin. Moderatorja seksi ka publikuar një foto në rrjetet sociale duke treguar format e saj trupore. Duket se kjo foto vjen si një përgjigje për të gjithë ata që dyshojnë për origjinalitetin e saj, e që mesa shihet ajo nuk shqetësohet aspak nga komentet por “krenohet” […]


Profesioni ideal sipas shenjës suaj së horoskopit!

Sipas astrologëve, ka disa karakteristika të çdo shenje horoskop, të cilat përcaktojnë se çfarë profesioni ju përshtatet më shumë. Dashi (21 mars-19 prill) Dashi është natyrë lideri, si pasojë ai e kupton më lehtë se autoriteti i bën të jenë shefa shumë kërkues. Por kujdes: Ju nuk jeni më i miri në punën për t’u bërë shef, për pasojë irritoheni […]