“Tha se harxhonte 150 mijë euro për rroba”, këngëtaja shqiptare kapet duke blerë rroba të lira

Ajo është një nga këngëtaret që më së shumti e reklamon jetën e saj luksoze dhe blerjet e rrobave firmë.
Por duket se Adelina Tahiri nuk bën përjashtim nga vajzat e tjera, dhe zgjedh që të blejë edhe rroba të lira.
Në një foto të publikuar nga “Demaskimet”, këngëtarja shihet teksa sheh disa bluza të cilat kushtojnë 8 euro.
Ndërkohë në postimin në Instagram, shkruhet:
Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më poshtë:

VAZHDIM