Tenton të grabisë makinën, por nuk llogarit shoferin e armatosur (Video +18, kujdes pamje shqetësuese)

loading...

loading...

Kjo video është publikuar së fundmi në “Liveleak.” Ajo tregon momentin kur një person tenton të grabisë një makinë të parkuar anës rrugës, por duket se nuk e kishte llogaritur shoferin brenda saj. Siç shihet edhe nga pamjet, ai afrohet pranë makinës për të hapur derën, por në moment sulmohet nga shoferi i saj, i cili ishte i armatosur dhe nuk ka ngurruar ta qëllojë grabitësin.

loading...