Smart Phones

No Picture

Fallxhorja parashikon të ardhmen e Ramës, Metës e Berishës: E ka seriozisht?

Një falxhore ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit në “Ora News”. Ajo ka treguar se si e ka fituar aftësinë për të lexuar letrat, veti të cilën e ushtron prej rreth 30 vitesh. Në bisedë e sipër, fallxhorja me emrin Marjana parashikoi edhe aktualitetin e të ardhmen e politikanëve tanë. Ja çfarë thotë gruaja per […]

Read More

E jashtëzakonshme: Kjo është paga e vogëlushes kosovare në Suedi Foto

Një vajzë 4 vjeçare me prejardhje nga Kosova, e lindur në Suedi, duket te jetë shumë me fat. Vogëlushja në moshë kaq të re ka nisur punën me një profesion mjaft të bukur, shkruan Indeksonline. Bëhet fjalë për Suna Beka, që ka filluar të punojë si modele e nivelit të fëmijëve në shtetin e Suedisë. Paga që ajo merr është …


No Picture

Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima

Reperi Noizy dhe Kallashi janë bashkuar sërisht në një performancë së bashku në një klub nate mbrëmjen e kaluar. Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.Jo vetëm kaq. Kallashi doli në skenë e veshur në një mënyrë shumë provokuese. Pantallonat e saj tek vithet ishin […]No Picture

Vajza e Majlinda Bregut simpatike? S’keni parë bukuroshen e Ornelës (FOTO LAJM)

Të gjithë e njohin tashmë vajzën ish ministres demokrate Majlinda Bregu. Kejda tërhoqi vëmendjen e medias me pamien e saj super sensuale. Por kushërira e saj duket shumë në formë dhe e pashme. Ornela Bregu, moderatorja e njohur, motra e vogël e një prej anëtareve më të rëndësishme të Partisë Demokrastike është duke jetuar në Spanjë prej një kohe të […]


Prekëse: Srna zbulon dëshirën e fundit të babait para vdekjes (Foto)

Kapiteni i Kroacisë, Darijo Srna, është shfaqur tejet i emocionuar gjatë këndimit të himnit kroat, para ndeshjes Çeki – Kroaci në EURO 2016. Babai i Srnas ndërroi jetë pesë ditë më parë gjatë ndeshjes në mes të Kroacisë dhe Turqisë, kurse 34-vjeçari sot është kthyer për ta udhëhequr kombëtaren e tij në ndeshjen e radhës. Dëshira e tij e fundit ishte […]