Shihni si përplasen makinat në Vorë-Fushë Krujë. Aksiden i tmerrshëm me dy të plagosur (Video)

Dy persona kane mbetur te plagosur pas nje aksidenti në autostradën Vorë- Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur në 28 Shtator ku një automjet tip “Fiat” ka bërë një manovër të rrezikshme.
Në rubrikën ”Kallëzo” në tvklan.al njëri prej personave të përfshirë në aksident ka sjellë pamjet filmike të momentit të aksidentit të marra nga kamera e instaluar në xhamin e parë të mjetit që është goditur.
Personat të cilët udhëtonin në automjetin që është goditur kanë qenë duke shkruar për në punë.
Mësohet se dy të plagosurit kanë pësuar shembje të brendshme dhe janë jashtë rrezikut për jetën.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

AKSIDENTI