Sherri mes deputetëve, shpërthen Olti Curri: I lumtë dora

Sherri mes deputetit dhe gazetarit Milaim Zeka dhe deputetit Frashër Krasniqi gjatë emisionit Info Lokale në Klan Kosova po bën bujë mbrëmjen e sotme. Pas fjalëve fyese ndaj njëri-tjetrit, Zeka dhe Krasniqi kanë degraduar në dhunë fizike.
Pas sherrit Olti Curri ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku i jep të drejtë Krasniqit për veprimin që ka bërë duke qenë se Milaim Zeka ka kapërcyer kufinjtë e provokimit me fjalët: hajvan, lopë etj.
“I lumte dora ketij tipit qe i ka rene ne grusht pseudogazetarit Milaim Zeka… Lope, hajvan, idiot nuk ka te drejte askush t’ja thote tjetrit publikisht aq me shume ne nje debat publik televiziv…”, shkruan Olti.
Shiko pamjet ne linku me poshte.

OLTI