Rrëfimi i 28-vjeçares: E kam bërë gjithë natën me kushëririn tim dhe e keqja është se më pëlqeu

Rrëfimi është një nga gjërat më të vështira për njeriun, sidomos kur bëhet fjalë për të treguar sekrete. Por një 28 vjeçare e pamartuar e ka ndarë sekretin e saj më të madh duke i dërguar një letër psikologes së “The Sun”.

Ajo ka treguar se ka kryer marrëdhënie me kushëririn e saj. Pas asaj nate vajza ka rënë në dashuri me kushëririn, por ai e ka refuzuar.

Letra e plotë

Unë ndihem aq fajtore për seksin e nxehtë me kushëririn tim të martuar. Jam beqare dhe jam 28 vjeç. Kushëriri im është 37 vjeç dhe ai ka 10 vite i martuar. Kemi qenë gjithmonë afër njeri- tjetrit, por atë natë shkoi shumë larg.

U takuam sepse duhet ta ndihmoja të pastronte shtëpinë që do nxirrte në shitje. biseduam gjatë gjithë pasdites. Më pas gjeti disa foto të vjetra filloi të qante. Unë e përqafova për ta ngushëlluar. Më pas më puthi, nuk më kishte puthur njeri prej dy vitesh.

Më pas shkuam në dhomë dhe gjërat rrodhën pa e kuptuar. Problemi është se unë kam rënë në dashuri me të dhe ia thashë, por ai më tha vetëm më lër të qetë.