Reshje massive e meteoreve ne Rusi

Reshje massive e meteoreve ne Rusi

Southern Russia has been given a shock – from a flaming meteor in the morning sky. Hundreds of people in the Chelyabinsk region were hurt and buildings were damaged by a thermal explosion as the…


Kjo bimë e bën Rihanën të lumtur

Rihana poston në ditën e Shën Valentinit foton e dhuratës që ka marrë për këtë festë. Nuk dihet se kush e ka bërë dhuratën, por ajo që mund të shihet nga të gjithë është një bimë që i ngjan shumë […]



Adelina Tahiri: Nuk kam bërë keks me Noizyn

Javën e kaluar në suplementin “Bluetooth” u botua intervista e Noizy-t, ku reperi deklaronte se kishte bërë seks me disa emra të njohur të skenës, si Tuna dhe Adelina. Madje ai kishte shkuar edhe më tej duke treguar detaje intimiteti, […]


Çfarë dhurate mori për Shën Valentin, Mihrie Braha ?

Dita e Shën Valentinit është një festë mjaft e dashur për këngëtaren Mihrie Braha, e cila në çdo vit për këtë festë merr nga një dhuratë të çmuar nga bashkëshorti i saj Naim Abazi. Kohë më parë ajo kishe marrë […]



Kim Kardashian punëson dy trajnerë personalë

Kim Kardashian ka vendosur që ta mbajë vijën e trupit gjatë shtatzënisë së saj, pasi që ka punësuar dy trajner personal. Ylli i njohur që është duke pritur fëmijën e parë me të dashurin e saj Kanye West është duke […]


Michelle Heaton përgatitet për operacionin e zemrës

Pop-ylli Michelle Heaton është duke u përgatitur për operacion të zemrës, pak ditë pasi ka bashkuar grupin e saj “Liberty X”. Këngëtarja, që bashkoi grupin në shfaqjen “The Big Reuninon”, po vuan nga disa çrregullime të zemrës dhe duhet të […]


Gruaja e Alec Baldwinit konfirmon shtatzëninë

Hilaria Thomas, prezantuesja televizive dhe bashkëshortja e Alec Baldwin ka konfirmuar se është shtatzënë. Mësuesja e yogas publikisht pranoi lajmet për beben në një spot televiziv të emisionit “Extra”, i cili do të shfaqet më vonë gjatë javës. “Ishte një […]


Bruce Willis mendoi që ishte i hendikepuar

Bruce Willis mendoi se ai ishte i “hendikepuar” pasi kishte pengesa në të folur. Aktori kishte mungesë të vetëbesimit sa ishte duke u rritur pasi belbëzonte shumë dhe zhvilloi disa veprime aktrimi për ta bërë veten atraktiv sa ishte i […]