Moment nga sulmi i nje Pantere qe sulmon publikun ne Cirk (Video)


Maqedoni, digjet flamuri shqiptar (video)

Një grup nga Maqedonia që e vetëquan veten “Djalli” kanë publikuar së fundi në Youtube një video ku digjen disa flamuj shqiptarë. Videoja mendohet se është regjistruar në Kërçovë. Shikoni videon e plote, klikoni me poshte: ;
Roboti gjigand. Cmimi 1.2 milion$ (video)

Japonezi nderton robotin me gjigand ne bote i cili operohet duke u futur ne te.Roboti eshte prototip dhe pritet te dali ne shitje, por jo gjithkush mund te ket lluksin ta blej ate pasi ai kushton plot 1.2 milion dollare Amerikan. Shikoni videon me poshte : <iframe width=”640″ height=”320″ src=”http://www.liveleak.com/ll_embed?f=fe3c01725670″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>