Horoskopi ditor, e premte 6 tetor 2017

Horoskopi ditor, e premte 6 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 6 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Do ndiheni për mrekulli pranë partnerit/es dhe do përjetoni kënaqësi të papërshkrueshme. […]
E tmerron në gjumë, gruaja i kërkon burrit divorcin (VIDEO)

Një grua ka kërcënuar bashkëshortin me shkurorëzim, me të cilin është e martuar për më shumë se 30 vite. E gjitha kjo po ndodh për shkak të një shprehie bizare që ai e bën derisa është duke fjetur. Ai në një moment është parë duke bërë kinse po “fluturon” dhe u ngrit në këmbë duke bërtitur per me shum detaje […]


Bes Kallaku jep një lajm fantastik, por askush nuk e priste këtë gjë

Që nga martesa e nipit të saj, Besart Kallakut Ija është bërë një personazh mjaft i njohur për të gjithë. Ajo u shndërrua dalëngadalë në një nga figurat më të dashura, kjo falë postimeve të aktorit. Por me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook Besi ka treguar se Ija do hapi Instagram. Krahas fotos me gjyshen […]
Kjo bimë bën mrekullira, shëron paralizat, aktivizon qarkullimin e gjakut dhe shëron shumë sëmundje të tjera (Receta)

Sherebela është një fabrikë benefitesh për shëndetin tuaj. Një nga ato është në humbjen e kileve të tepërta. Sot do të flasim për të gjitha përfitimet e kësaj bime të mrekullueshme. Sipas hulumtimit, sage ka elementë thelbësor si vitamina C, B, glukozë, saponin, enzime baktericide, estrogjen, baktericid dhe kalium. Përfitimet e Sherebelës: Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më …


Borë në fundjavë, ulje drastike e temperaturave

Ditën e nesërme, të enjten, masa të ngrohta ajrore, përkohësisht do të sjellin përmirësim të motit me kthjellime dhe rritje të temperaturave edhe mbi vlera mesatare. Nga dita e premte, një front i ftohtë nga veriu i kontinentit do të kaloj mbi rajon, ku në orët e pasdites dhe mbrëmjes do të krijoj kushte për mot më të ftohtë dhe …


Ndodh e papritura: Mustafa Nanos djemtë i bëhen myslimanë të devotshëm

Gazetari Ermir Hoxha ka komentuar debatin e Mustafa Nanos me imamin Elvis Naçi, mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’. Gazetari Hoxha thotë se nëse imami do i kishte renditur Nanos arsyet e vërteta përse kanë shmangur komentet negative për të, në krye do të qëndronte meraku që dy djemtë e tij dhe nusja e njërit prej tyre, të mos ndiheshin …