Këngëtarja shqiptare lë nam në mes të dasmës, i ndodh e papritura e sikletshme

Këngëtarja shqiptare lë nam në mes të dasmës, i ndodh e papritura e sikletshme

Këngëtaret i shijojnë shumë performancat e tyre bashkë me publikun, por ndonjëherë ndodhin edhe incidente që të vënë në siklet.Kështu i ka ndodhur edhe Dafina Dautit, e cila teksa ishte duke kënduar në një dasmë në në Malishevë, i është grisur fustani.Ja se si u shpreh ajo për “Mirage”:”Më ka ndodh në një dasmë në Malishevë. Kisha veshur një fustan […]


Njoftimi i rëndësishëm i Ambasadës Amerikane: Nxitoni, këtë s’duhet ta humbni

Ambasada e SHBA në vendin tonë ka bërë një lajmërim të rëndësishëm për sa i përket programeve të shkëmbimit në të gjithë botën për zhvillimin profesional. Programi Community Solutions, financuar nga Zyra për Arsimin dhe Kulturën e Departamentit të Shtetit, u jep mundësinë drejtuesve më të mirë dhe të dalluar të komuniteteve nga e gjithë bota, të marrin pjesë në […]


E mbani mend Didin e “Njerëz dhe Fate”, ku është sot dhe ç’është bërë me të?

“Njerëz dhe Fate” ishte telenovela më e suksesshme shqiptare, e cila u luajt nga aktorë të mëdhenj. Veç mesazhit të fortë që përcillte dhe problematikës aktuale që trajtonte për atë kohë, seriali ishte tepër origjinal për jetesën në Tiranë. Të gjithë aktorët do të donim sot t’i rishihnim, por që e dimë se kjo s’mund të ndodhë. Didi, ishte ndër […]


Dalin fotografi intime të personave që dyshohet se e vranë Aulon Zekën

16-vjeçari Aulon Zeka para disa ditësh u gjet i vdekur në Prishtinë me katër plumba në trup. Policia e Kosovës lidhur me këtë rast ka arrestuar dy persona, një djalë dhe një vajzë, të cilët dyshohet se e vranë 16-vjeçarin. Dyshohet se ata kanë qenë në lidhje dashurie, kurse ndaj vajzës ka pasur simpati edhe viktima. Shokë të afërt të […]


Pamje rrënqethëse, fëmijët vriten dhe futen nëpër kuti kartoni për trafikim (FOTO-LAJM)

Pamje rrënqethëse janë publikuar në “Facebook” nga Goh Soo Heng, ku shfaqen trupat e disa fëmijëve të rreshtuar sikur të jenë bagëti, me shenja prerjesh në trup, disa të lidhur e të tjerë të paketuar në kuti kartoni. Publikuesi shprehet se fëmijët u vranë nga organizatat e trafikimit të qënieve njerëzore në kufirin Malajzi-Tajlandë, ai bën thirrje që prindërit e […]


Ermali “e thumbon”, Besi e turpëron keq: Akoma s’e kam gjetur … nga dasma

Fotot e dasmës së Besit dhe të Xhensilës kanë bërë bujë në rrjetet sociale dhe ka qenë pikërisht një fotografi e dhëndrit, ajo që ka ngacmuar imagjinatën e kolegëve të tij. Ermali, si përherë me humor, nuk është nguruar ta ngacmojë e ta thu mbojë aktorin nga Bubqi. “Vdektë Olti Curri për ty”, – shkruan Mamaqi. Nga ana tjetër as […]


Erla i “nxjerr sekretin” Çilit: Më vjen të qesh, universiteti i tij do quhej…

Ditët e fundit Henri Çili ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të reklamës denigruese ku u bënte thirrje të rinjve të mos shkonin në universitete shtetërore. I pari që reagoi në lidhje me këtë reklamë ishte profesori Artan Fuga. Nuk mund të mungonte edhe fjala e Erla Mëhillit, e cila dikur ka qenë zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha. […]


Aktorja fton në dasmë Jozefina Topallin, por ja sa lekë i hodhi ajo

Rreth një vit më parë aktorja e humorit Rudina Dembacaj kurorëzoi dashurinë e saj me Aleksin në martesë. Në dasmën e saj ajo mori një surprizë shumë të bukur, pjesëmarrjen e Jozefina Topallit, të cilën aktorja e kishte imituar për vite me radhë. E ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” Rudina ka qenë së bashku me Saimir Kodrën, ku […]


“Të qis armën, ta fus plumbin në gojë o b*th**r”/ Skandal, policët rrinë si hunj dhe bëhen për një lek në mes të Tiranës

Një skandal ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë pranë zonës së Kombinatit. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje një person që drejtonte një automjet tip Volkswagen Golf IV ka goditur një taksi.Menjëherë pas kësaj drejtuesit përkatës kanë filluar të konfrontohen rëndë me fjalë me njëri-tjetrin. Por ajo që të bën mjaft çudi është fakti se të pranishëm në vendngjarje ndodhen […]


“Tërbohet” guruja i seksit, bën muzikë me b*thët e vajzave

Një mashkull që është shndërruar në seks simbol në Rusi, ka arritur të realizojë një video erotike duke përdorur të pasmet e vajzave si instrumente muzikore.Videoja e pazakontë tregon pesë vajza të veshura në mënyrë seksi, si pastruese dhe në pjesën e poshtme të trupit mbajnë vetëm tanga, duke nxjerrë në pah vithet. Ato shtrihen me barkun nga krevati, në […]