Nuk po ju bëjnë sytë, Noizy harron armiqësitë e vjetra dhe mbështet armikun e tij (Video)

Disa vite më parë lajmi i sherrit midis Noizy-it dhe Ledri Vulës pushtoi mediat duke u bërë kryefjalë e ditës. Konflikti u përshkallëzua më tepër kur mes dy anëtarëve të grupeve përkatës OTR dhe Babastars, Noizyt dhe Ledri Vulës, filluan sulmet personale.
Një diss që rreperi shqiptar i kushtoi Ledri Vulës duket se pati jo pak pasoja te ky i fundit. “Nusen tënde ta ka ** krejt estrada, a po të dhemb tash o Ledri Gaga”, ishte vetëm një prej vargjeve të repturës së Noizyt në këngën ‘Na Jena OTR’.Por tani duket se gjithçka është lënë pas dhe Noizy ka postuar një video duke kënduar këngën më të re të Ledrit “U harruam”./ Per me shume ndiqni videon

Video Link