Më thanë në maternitet se djali vdiq’, nëna merr lajmin e pabesueshëm pas 35 vitesh

Historia e dhimbshme e një çifti, që prej 35 vitesh janë në kërkim të djalit të tyre, është rikthyer sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’, në ‘News24’.
Miranda dhe Përparimi kanë gjetur pas kaq shumë vitesh djalin e tyre, që e pagëzuan me emrin Ergert, por që nuk arritën dot ta shijonin frytin e tyre të dashurisë, pasi ai ishte zhdukur nga materniteti në rrethana të mistershme.
Por sot, siç duket surpriza më e madhe e jetës së tyre erdhi live për çiftin e bashkëshortëve, të cilët sot u dhanë sot përgjigje shumë dilemave të mëdha që i shoqëroi për shumë kohë,
Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më poshtë:

VAZHDIM