Mbesa e Nishanit nuk njeh tabu, fotot e reja lakuriq “ndezin” rrjetin

E njohur ndryshe dhe si mbesa e Nishanit, ajo prej kohësh ka treguar se nuk njeh tabu dhe se fotot nudo janë artistike dhe pjesë e punës se saj të cilën e bën me pasion të madh.

Beniada Nishani ka realizuar një set të ri fotografik për prestigjozen “GQ Italia”, ku ka pozuar sërish e zhveshur.

Edhe më parë ajo është shfaqur provokuese dhe nudo, por në këto foto të reja ajo ekspozohet plotësisht duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

E nëse pyesni veten se çfarë mendon ish-presidenti Nishani për fotot nudo të mbesës së tij, ajo pak ditë më parë është shprehur se nuk e di fare pasi ai nuk i ka shprehur ndonjë reagim.

Megjithatë ajo ka shtuar se familjet e tyre kanë një raport shumë të mirë dhe se secili ka punën e tij dhe se nuk u krijojnë probleme njëri-tjetrit.