Kuksiania tregon armën/ Pas Noizyt dhe Encës, nis lufta virtuale mes Mozzik dhe Baby G

Këngëtarët e rinj ishin miq dhe bënin pjesë në të njëjtin label muzikor, por tashmë miqësia si duket është kthyer në armiqësi.Baby G apo Gorgana Kingji, pak ditë më parë njoftoi largimin nga grupi muzikor “On Records” ku bëjnë pjesë edhe Mozzik, Getinjo, Kida etj. Baby G nuk ka dhënë ende një arsye pse është larguar por me sa duket n uk janë ndarë mirë, të paktën këtë lë të kuptojnë postimet që kuksiane e rritur në Londër.Reperi Mozzik këngën “Kuks” e ka në formë ironie për Baby G dhe ajo e ofenduar nuk ka përtuar t’i kthejë përgjigje, madje duke e quajtur “pussy boy”, por lufta vazhdon…Nëse Mozzik ka armën e tij të preferuar mikrofonin, për këngëtaren nga Kukësi, nuk ndodh kështu. Ajo ka postuar një video në Instagram ku shfaqet me një pistoletë të vërtetë dhe ka shkruar “Guns go bang bang”.

VIDEO