E pabesueshme: Shqiptari e jep makinën për një biletë për lojën Shqipëri – Serbi (Foto)

Image kuq-e-zii.jpg

Elbasan Arena, ka më shumë se 16 mijë ulëse, derisa është bërë e ditur se mbi 60 mijë ka qenë kërkesa për bileta

Ndeshja, Shqipëri – Serbi po ofron dhe kërkesat për një biletë në stadiumin Elbasan Arena janë shumë të mëdha.

Tifozë të shumtë janë në gjendje që të ofrojnë shuma marramendëse vetëm me qenë në Elbasan Arena, në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Serbisë që do të jetë shumë e rëndësishme për ëndrrën e shqiptarëve drejt kualifikimit në Euro 2016.

Për të qenë i pranishëm në stadium, një tifoz i flakët i Kombëtares shqiptare, ka nxjerr në shitje veturën e tij, teksa ka bërë të ditur se e ndërron edhe me një biletë të ndeshjes Shqipëri – Serbi. /Express

kuq-e-zii kerri_1444045982-1619394