Articles by AV

Krimi makabër në Lushnje/ Burri xhelozi për gruan, e masakron i dehur (Video+18)

Krimi i rëndë i të premtes në Lushnje, ku Tajar Kazanxhi vrau bashkëshorten Natasha Kazanxhi me sqepar, dyshohet se ka ndodhur për shkak të xhelozisë së çiftit, raporton “tvklan”. Një fakt i tillë konfirmohet nga burime të policisë së Lushnjës, ndërsa hetimet vijojnë. Tajar Kaxanxhi dhe bashkëshortja e tij kishin një vit të martuar. Ata vinin nga martesa të mëparshme, …


Ishte shpallur e vdekur, gjendet e gjallë në pyll studentja…

Një studente, e cila mbijetoi e vetme në pyll për rreth një muaj, ka zbuluar plagët e saj tronditëse. Sipas njoftimeve, ajo është shfaqur vetëm dy ditë pasi ranë poshtë akuzat penale kundër saj. Lisa Theris, 25 vjeç, nga Louisville i Alabamës, u gjet e përhumbur në një autostradë,dhe me trupin të mbuluar nga balta dhe gërvishjtje, pasi kishte kaluar …Ky person dëshpërohet keq me berberin, shikojeni reagimin pasi ia prenë flokët (Video)

Shkon për ti rregulluar flokët te berberi, mirëpo nuk shkon gjithçka siç duhet. Ky person që shihet në këtë video kërkon një stil për flokët, mirëpo ‘ustai’ ia shkatërron ato, transmeton Indeksonline Berberi ia bën një penis anash flokëve. Mirëpo, reagimi i klientit është tmerrësisht i dëshpëruar. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon: VIDEOShitet ishulli me formë zemre bashkë me një vilë, ky është çmimi i paparë

Kjo super vilë ndodhet në një ishull privat në formë zemre në Nju Jork. Shtëpia e arkitiketit amerikan Frank Lloyd Wright ka goditur tregun duke dalë në shitje për 14.9 milionë dollarë. Kjo pronë ndodhet në liqenin Mahopac në Nju Jork. Vlia luksoze ka një sipërfaqe prej 6,000 metra katrore dhe ka gjashtë dhoma gjumi, 4 banjo, dy shtëpi pritjeje, […]


Nuk jua merr mendja se sa shqiptarë janë në facebook, ja renditja ne Europë

Rrjetet sociale po bëhen pjesë e përditshmërisë për një pjesë të madhe të shqiptarëve, sidomos të rinjve. Të dhënat e fundit të Internetworldstat tregojnë se Shqipëria ka 1.4 milionë përdorues të Facebook, një shifër që është gati sa 50% e totalit të popullsisë që jeton brenda vendit, raporton Monitor. Por, kjo nuk është vetëm një mani shqiptare. Të dhënat krahasuese …


Nuk është Shkëlzeni! Nusja e Berishës zbulon mashkullin e ëndrave të saj

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka ndarë sot me ndjekësit disa fotografi nga fëmijëria duke na zbuluar edhe fiksimin e saj në adoleshencë. Bukuroshja shqiptare Armina Mevlani ka treguar fiksimin më të madh në jetë, dhe ai nuk është Shkëlzeni. Armina ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto nga adoleshenca dhe fëmijëria duke zbuluar dhe idhullin e saj të …


Probleme me veshkat? Përdorni këtë “ilaç” natyral dhe s’do zhgënjeheni

Është një nga perimet më interesante. Ngjyra e purpurt e ndezur të bën të mendosh se po flasim për një frut pasioni. Por, pasi të keni lexuar për të gjithë të mirat dhe vlerat e tij, me siguri që do t’ju lindë dhe pasioni dhe për këtë super perime. Panxhari i kuq është një nga perimet më të mira shqiptare …


E tradhton burrin vetëm pse nuk i bleu lule

Kujdes ju burra, që mendoni se e kaloni kollaj nëse nuk i bleni lule gruas. Një grua në SHBA, tha se u mërzit shumë Ditën e Nënës, pasi askush nuk i bëri dhuratë. Burri dhe fëmijët i dhanë vetëm një kartolinë 42-vjeçares, as lule dhe as bizhuteri. Atëherë ajo vendosi të hyjë në portalin AshleyMadison dhe e tradhtoi të shoqin, …