Articles by AV

Ekspertët parlajmërojnë: Hidhini tutje enët e kuzhinës që “nuk ngjisin” dhe përdorni këto në vend të tyre

Shumë nga ne janë i njohim shumë mirë çfarë duhet të hamë dhe çfarë nuk duhet të hamë kur bie fjala tek ushqimi. Por sado që përpiqemi që të kemi një jetesë të shëndetshme duket sikur gjithmonë është diçka që lufton kundër nesh. E vërteta e hidhur për enët e kuzhinës që nuk ngjisinSot ekzistojnë lloje të ndryshme të enëve […]


Nusja tradhton burrin para dasmës, ai i publikon videon në hotel me dashnorin

Ajo që supozohej të ishte një dasmë e bukur, ka përfunduar me publikimin e një video tradhtie. Një biznesmen në Singapor ka publikuar në ditën e tij të dasmës pamjet që tregojnë tradhtinë e bashkëshortes. Ai dyshonte se e fejuara e tij shkonte me një burrë tjetër dhe për këtë pagoi një detektiv privat që ta ndiqte. Ai zbuloi se […]


Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark

Veçanërisht gjatë verës, ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën shtesë që kemi marrë, por në fakt ka një mënyrë të thjeshtë për t’a hequr dhjamin në kofshë dhe në stomak. Akoma më fantastik do të ishte fakti që t’a digjnim gjatë natës, ndërsa flejmë. Por për këtë duhet stimuluar metabolizmi, djegia e yndyrës çka ndihmon dhe në …


MILIONERI VENDOS KAMERA NË DHOMËN E TË FEJUARËS…PAMJET QË SHEH E SHOKOJNË!(VIDEO)

Pamjet e filmuar nga një kamera e fshehtë dëshmojë pamje shokuese të një femre e cila bën çdo gjë për të akuzuar ish-të fejuarin e saj milioner. Mary Hunt kishte akuzuar ish-të fejuarin se ai kishte ushtruar dhunë ndaj saj duke treguar edhe të nxirat që kishte në trup. Por biznesmeni Scott Mitchell ka gjetur një mënyrë për të dëshmuar …Pamje të rënda/ Vajza filmon vdekjen e saj teksa po debatonte me komshiun

Një video shqetësuese tregon momentin kur një vajzë braziliane nga komuna e Santana de Cataguases në juglindje të vendit humbi jetën pasi u qëllua, thuhet se nga një burrë që jetonte pranë shtëpisë së saj. Willyene Mathias, 22 vjeçe, po e përdorte telefonin e saj për të regjistruar një debat të nxehtë me komshiun kur ajo u qëllua dy herë …Vajzat kapen prej flokësh, rrihen keq përpara shkollës në Lezhë

Një situatë aspak e këndshme është filmuar në qytetin e Lezhës dhe më konkretisht në ambientet jashtë shkollës “Hydajet Lezha”. Skenën e kanë parë një pjesë e madhe e nxënësve, të cilët nuk kanë bërë as përpjekjen më të vogël për t’i ndarë, por i kanë filmuar. Për më tepër, vajzat nuk shahen, por vetëm kapen keq prej flokëve të …Vallëzimi i djalit me nënën është bërë hit në internet (VIDEO)

Nëse keni fëmijë – duhet të gjeni mënyrën më të mirë për të kanalizuar energjinë e tyre në dukje të pakufishme.​ Vallëzimi është njëra prej mundësive, që përveç se i ndihmon fëmijëve që energjinë e tepërt fizike ta kanalizojnë në diçka të mirë – i’u ndihmon edhe të jenë mirë fizikisht Vallëzimi është më shumë sesa një aktivitet argëtues – …