Articles by Apache


Burri tregon përmes fotove në Facebook se ka dy organë gjenitalë, ngelin pa fjalë mjekët

Një burrë vendosi të shpërndante në internet fotot e tij provokative ku tregon se ka dy penisë. Ai e vuan këtë ç’rregullim dhe mijëra komentues kanë qenë kureshtarë për jetën e tij seksuale. Nën pseudonimin “Dude Double Dick” (DDD), që përkthehet si lloji i penisit të dyfishtë të ndarë. Ky person vuan nga difteria, një ç’rregullim që prek një në […]


Nesër fundi i tmerrshëm i botës? Reagon NASA: Çfarë do të ndodhë

Lajmet për fundin e botës më 23 shtator, ka bërë që NASA të dalë në një deklaratë, duke sqaruar se çfarë do të ndodhë me të vërtetë. Mediat e huaja raportojnë se pas gjithçkaje që eshtë thënë ka reaguar më në fund NASA duke dhënë sqarimet e saj bazuar në fakte shkencore dhe duke shuar gjithë thashethemet. Agjencia e hapësirës […]


“Do ta paguash shtrenjtë!”/ Kim Jong-un flakë për flakë me Trump, e kërcënon personalisht

“Fjalimi i marrë i Donald Trump në Kombet e Bashkuara e kanë bindur edhe më fort Korenë e Veriut se zhvillimi i armëve të saj bërthamore është vendimi i duhur”. Ky ishte reagimi i udhëheqësit suprem të vendit komunist, Kim Jong-un, që iu adresua vendit përmes agjencisë shtetërore duke komentuar deklaratat e Donald Trump. Përmes një deklarate personale të transmetuar […]


Kisha e fshehur brenda shpellës, çfarë fshihet në malet e Librazhdit

Në trevat e Librazhdit të sotëm ndodhen disa shpella të banuara, të quajtura shpella eremite, ose shpella kisha, si në fshatrat Koshorisht, Skroskë dhe Urakë, të cilat kanë në muret e tyre shkëmbore piktura murale me tematikë biblike. Në njërën prej këtyre shpellave, dhe pikërisht në atë të fshatit Koshorisht, ndodhet një nga pikturat më të mëdha shpellore në Shqipëri. […]


Fraktura e penisit, pozicioni më i rrezikshëm që e shkakton

Fraktura e penisit gjatë raportit seksual. Është një shqetësim drithërues që mund të ndodh, për shkak edhe të pozicioneve të partnerëve gjatë aktit. Sipas një studimi të fundit, pozicioni seksual është shkaktari kryesor për dëmtimin e mashkullit. Është kjo ajo që thuhet në një studim të publikuar në revistën shkencore “International Journal of Impotence Research”, ku pozicioni seksual më i […]


A vuan partneri juaj nga fryma e keqe dhe ju nuk dini si t’ja thoni? Mos u mërzisni, thjesht jepini të pijë këtë!

Fryma e keqe mund të jetë shumë e vështirë për t’u eliminuar. Ka shumë produkte që ekzistojnë në treg që premtojnë të ndihmojnë, por ato mund të jenë mjaft të shtrenjta në përgjithësi dhe gjithashtu janë plot me produkte kimike. Pra, këtu, ne do të ju paraqesim një ilaç natyral që do t’ju ndihmojë të shkatërroni frymën e keqe një […]